Home Lajme Nga Vendi Sport – Juventus- Nedved: Monaco, ekip i rrezikshem

Sport – Juventus- Nedved: Monaco, ekip i rrezikshem

NedvedTIRANE, 21 prill /ATSH-ANSA/. – Monaco “eshte nje ekip shume i ri, vrapon dhe nuk ka asgje per te humbur, pra, eshte nje kundershtar i rrezikshem”.

Keshtu eshte shprehur zv/presidenti i Juventusit, Pavel Nedved, pas hedhjes se shortit te gjysmefinaleve te Liges se Kampioneve.

“Por, djemte e Juves jane shume te perqendruar, ata synojne te shkojne sa me larg qe te jete e mundur”.

“Skuadra ka deshmuar se nuk ishte e nevojshme qe te behej feste e madhe pas kalimit te turit perballe Barcelones”, ka deklaruar Nedved. /a.ke/

 

Load More Related Articles
Load More By Aljosha Keko
Load More In Lajme Nga Vendi
Comments are closed.

Check Also

Te marten, mot me kthjellime dhe vranesira ne zhvillim

TIRANE, 24 prill /ATSH/. – Gjate dites se marte, 25 prill 2017, moti mbi vendin tone…