Home Kryesor Rama uron mirëmëngjes me një imazh nga transformimi i Pazarit të ri në Tiranë

Rama uron mirëmëngjes me një imazh nga transformimi i Pazarit të ri në Tiranë

17952656_10154674309756523_7250420925634784615_nTIRANË, 21 Prill /ATSH/ -Kryeministri Edi Rama ka uruar sot mirëmëngjes me një imazh të një prej blloqeve të banimit pranë Pazarit të Ri në Tiranë më 2015 dhe sot

“Mirëmëngjes dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë imazh të një prej blloqeve të banimit pranë Pazarit të Ri në Tiranë më 2015 dhe sot.

Ende ka shumë për të bërë për Tiranën që duam por shumë ka për të humbur nëse ndalemi sot. Prandaj përpara për Shqipërinë që duam me Shtet Punë Mirëqenie”, shkruan Kryeministri Rama. /gj.m/

Load More Related Articles
Load More By Gjergji Mima
Load More In Kryesor
Comments are closed.

Check Also

Te marten, mot me kthjellime dhe vranesira ne zhvillim

TIRANE, 24 prill /ATSH/. – Gjate dites se marte, 25 prill 2017, moti mbi vendin tone…