Home Aktualitet Parashikimi i motit, e shtunë 13 Janar 2018

Parashikimi i motit, e shtunë 13 Janar 2018

1 min read
0
21

TIRANE, 13 Janar /ATSH/-Moti mbi vendin tonë ditën e sotme parashikohet të jetë me vranësira mesatare.

Reshje shiu pritet të ketë me intensitet të dobët në të gjithë territorin ndërsa në qarkun e Vlorës reshjet do të jenë deri në mesatare.

Mbi 1.000 m mbi nivelin e detit reshjet do të jenë në formën e dëborës.

Era do të fryjë e fortë në pjesën veriore të vendit.

Temperaturat minimale dhe maksimale pritet të arrijnë

në bregdet: 6 °C / 14 °C

në vendet e ulëta: 3 °C / 13 °C

në vendet malore:  -1 °C / 5 °C.  /e.malaj/ /a.g/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ''Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare'', ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.

Load More Related Articles
Load More By Edit Malaj
Load More In Aktualitet
Comments are closed.

Check Also

Lu: Në vend që të fajësoni SHBA ose BE, futjuni punës për reformën në drejtësi

TIRANË, 23 Janar/ATSH/.- Në Shqipëri, ka patur kritika kohët e fundit ndaj ambasadës ameri…